O mnie - Pełnia. Pracownia Rozwoju Osobistego

O mnie

Jestem psychoterapeutką Gestalt.  Moja praca jest również moją pasją. Od ponad 15 lat mam szczęście towarzyszyć ludziom w rozwoju, co sprawia, ze sama jestem w nieustannym procesie nauki i zmiany.

Studia ukończyłam na Uniwersytecie Łódzkim. Początkowo szkoliłam się w zakresie Psychologii Zorientowanej na Proces, uzupełniając swój warsztat w studium arteterapii Instytutu Ericksonowskiego. Ukończyłam również Szkolę dla Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt.

Swoją pracę rozpoczynałam prowadząc warsztaty rozwoju interpersonalnego dla młodzieży, później przyszedł czas na warsztaty rozwoju osobistego dla dorosłych, szkolenia dla firm i  terapię indywidualną. Przez cztery lata byłam organizatorką i dyrektorką łódzkiej edycji Festiwalu Progressteron dla kobiet, gdzie prowadziłam również warsztaty dotyczące relacji, rodzicielstwa, rozwijania własnego potencjału. Przez sześć lat współprowadziłam z Kingą Dziedziczak grupę wsparcia dla kobiet uzależnionych od miłości.  Każdy z tych obszarów jest dla mnie źródłem nowych doświadczeń i rozwoju.

Jestem przekonana, że każdy z nas ma w sobie potencjał, który umożliwia satysfakcjonujące i szczęśliwe życie. Psychoterapia i rozwój własny są dla mnie ścieżkami do urzeczywistniania tego potencjału.

 Regularnie superwizuję swoją pracę.

Script logo